METROPOLİS Şirketler Grubu

Firmamız 2006 yılında web tasarım, yazılım ve grafik üzerine faaliyetine başladı. METROPOLİS Yapı Teknik ve İç Mimarlık 2009 yılında ilk olarak inşaat sektöründe sadece Yalıtım ve Yapı Kimyasalları üzerine hizmet vermeye başalayarak METROPOLİS Yapı Teknik olarak gruba katılarak, günümüz şartlarında yapı teknik konusunda zamanla kendisini geliştirerek  METROPOLİS Yapı Teknik ve İç Mimarlık olarak 2011 yılından itibaren inşaatın bütün alanlarında devamlı teknolojiyi takip ederek ve AR-GE çalışmalarına önem göstererek kendi teknik ve teknolojisi ile Isı ve ses yalıtımı teknolojisi olan Canlı İpek Sıvayı 2015 yılında faaliyet alanına ekleyerek METROPOLİS Canlı İpek Sıvanın üretimi ve satışı ve pazarlama ile işinde profesyonel saygılı teknik ekipleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Saygılı, yardım sever, güler yüzlü, pratik ve kesin çözümler üretebilen personellerimiz ile Türkiyenin gururu olmaya devam etmekteyiz.

Image

METROPOLİS CANLI İPEK SIVA İMALATHANEMİZ

Sincan 1. Sanayii Bölgesi Uygurlar Caddesinde bulunan Canlı İpek Sıva imalathanemiz tam kapasiteli olarak 13 personeli ile 3 yönetici 10 imalat personeli ile hizmetini kanunlar çerçevesinde imalat ve Ar-Ge çalışmalarının yürütüldüğü 300 Metrekare kullaım alanıyla faaliyetlerini yürütmektedir.

Image

METROPOLİS CANLI İPEK SIVA MERKEZ SATIŞ OFİS

METROPOLİS Firmamıza ait; Merkezi Yenimahalle Vatan Caddesinde bulunan merkez ofisinde satış ve pazarlama işlemlerinin yürütüldüğü, Ostim Sanayii Bölgesi 1246. Sokak Cevat Dündar İş Merkezinde yurt dışı satış ve pazarlama işlemlerinin yürütüldüğü ofisimiz ile hizmetlerine devam etmektedir.

metropolis  ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

YAPI TEKNİK

METROPOLİS Yapı Teknik Ankara da yapılarınızın çözümlenemeyen teknik konularda danışmanlık ve teknik ekip hizmetleri sunmaktadır.

İÇ MİMARLIK

METROPOLİS İç Mimarlık mekanlarınızın şıklığı için İç Mimarlık ve Dekorasyon hizmetleri ile hizmetinizdedir..

SU VE NEM İZOL.

Yapılardaki teknik hatalardan oluşan su ve nem izolasyonunda teknik olarak kesin çözümlemeler sunmaktadır.

CANLI SIVA

Dekoratif Canlı İpek sıvanın imlatı ve ülke çapında pazarlamasında en iyi yerini almıştır.

YAPI MALZEMELERİ

Yapılar için en önemli olan teknik yapı malzemelerinin tedarik işlemlerini yapmaktadır..

WEB YAZILIM

Günümüz şartlarına uygun cep telefonu uyumlu seo hizmetli web tasarımları yapılarak hizmete sunmaktadır.